Texty písní
Zadarmo
11.06.2010 16:38
Vzal si dva leasingy, dvě hypotéky
měl z toho nervy, tak začal brát léky,
do toho nějaký avantýry, bylo to nad jeho síly.
Čeho je moc, tak toho je příliš,
než by se mu zkratily žíly,
tak na to navíc nějaký srágory,
teď je to jedno, natáh bačkory.
Pořád makáme, na hubu padáme,
nic z toho...
Vedoucí
11.06.2010 16:32
Kolegyně, prosim vás
Přestaňte tu kvílet
Seberte se, vypadněte
Nebo budu střílet
A nechte si svý řeči planoucí
Já jsem tady vedoucí
Důležitě koukám do diáře
Vypadněte z mojí kanceláře
A pracujte tak
Jak je žádoucí
Já jsem tady vedoucí
Já jsem vedoucí
Já jsem king!
Míting, brífing,...
Tabáček
05.06.2010 14:30
Haló, kdo je tam
Po zaznění tónu mi zanechte zprávy
A buďte zdrávi
Haló, nejsem doma
No je to fakt bída
Volané číslo vám neodpovídá
Polevim z vysokejch otáček
Pohoda, klídek a tabáček
Půl dne noviny číst a pak cigáro
Pohoda, klídek a leháro
A nejspíš jsem jenom línej čím dál víc
Neřešte to...
Skončili jsme
05.06.2010 14:31
Skončili jsme dřív, než se podle mýho musí
Mrzí mě to tak
Že ani nevíš jak
Samý mínusy
A nikde žádný plusy
Co dál říct- je mi všelijak
A někdo říká, že všechno dobře skončí
Zní to jako nějakej trapnej fór
Za špatnou zprávou hned následuje horší
Dík za názor
Pane vědátor
Skončili jsme dřív, než...
Klára
11.06.2010 16:30
Kláro, jak to s tebou vypadá
od půl devátý do osmi ráno.
Co nám brání bejt spolu jenom ty a já?
Nebuď včerejší, no tak, Kláro!
Pro tebe slibuju, žaluju, denně piju jak dán,
ve skrytu duše marně tajně doufám, že já
jenom já jsem ten tvůj vysněný pán.
Já se prostě nekontroluju
a plácám a plácám.
Jsi...
1970
13.06.2010 12:50
Tak Nevím, jestli je to znát
Možná by bylo lepší lhát
Jsem silnej ročník sedmdesát
Tak začni počítat
Nechci tu hloupě vzpomínat
Koho taky dneska zajímá
Silnej ročník sedmdesát
Tak začni počítat
Tenkrát tu bejval jinej stát
A já byl blbej nakvadrát
Jsem silnej ročník sedmdesát
Tak třeba...
1. signální
13.06.2010 12:48
Až si zejtra ráno řeknu zase jednou provždy dost
právem se mi budeš tiše smát
jak omluvit si svoji slabost, nenávist a zlost
když za všechno si můžu vlastně sám
Za spustu dní možná spoustu let
až se mi rozední budu ti vyprávět
na 1.Signální jak jsem vobletěl svět
jak tě to vomámí a nepustí...